Video: Recept Pan con Tomate

Video: Recept Pan con Tomate

Back to normal! Volgens mij zijn jullie allemaal weer terug van vakantie en is het gewone leventje weer begonnen. Als je deze zomer in Spanje bent geweest, heb je vast en zeker een keer Pan con Tomate gegeten. Heb je dat even gemist?, geen nood want ik laat je zien hoe je dit zelf maakt.

Vanaf nu kun je iedere week een video verwachten op mijn blog. Ik geef je kooktips, maak snelle receptjes, vlog tijdens leuke events en af en toe komt er een video review voorbij. Vinden jullie dat leuk? Vergeet je dus niet te abonneren op mijn kanaal. Dan ben je als eerste op de hoogte van nieuwe video’s.

Klik hier als je video niet kunt zien.

Ingrediënten voor 1 persoon
2 boterhammen
1 tomaat
1 teen knoflook
Olijfolie
Zeezout

Zo maak je het
Rooster de boterhammen aan weerszijden goudbruin. Dit kan in een grillpan, maar ook in een broodrooster.

Pel de knoflookteen en wrijf de boterhammen hier mee in.

Snij de tomaat horizontaal door. Wrijf de boterham in met de tomatenpulp. Het gaat enkel om het binnenste van de tomaat, het vel kan je weggooien.

Besprenkel de pan con tomate met wat olijfolie en wat zeezout.

pan con tomate

Pauline nieuwsbrief

Culinaire post ontvangen?

Wil je de nieuwste recepten in je inbox ontvangen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief bomvol met lekkere & makkelijke recepten. Al ruim 40.000 mensen gingen je voor.

Dat wil ik!

Wat vind jij van dit recept?

0.0 (0 stemmen)

Was het lekker? Of heb je een vraag? Laat het vooral weten via Instagram of Facebook. Heb je dit gemaakt, deel het dan met de #UITPAULINESKEUKEN. Vind ik superleuk!

Tags

Spaanse recepten Lunch

Log in of maak een account aan

Om favorieten op te slaan moet je ingelogd zijn.

Registeer of log in

Wil je geen recept missen?

Meld je dan gratis aan voor onze nieuwsbrief.

Schrijf je in