
Vegan chocolade milkshake
Deze chocolade milkshake is niet alleen skinny, maar ook vegan. De vegan way of life zie je steeds meer voorbij komen. Vegan houdt in dat je geen dierlijke producten tot je neemt, dus geen vlees, vis maar ook geen zuivel en eieren. Gelukkig zijn er tegenwoordig hele goede vervangers voor zuivelproducten en ook voor vlees en vis. Soja is een bekende vervanger voor yoghurt en melk, maar je hebt ook amandelmelk, kokosmelk en rijstmelk.
Ik ben zelf niet van plan om vegan te gaan leven, maar het leek mij wel leuk om wat dingen uit te proberen. Deze vegan chocolade milkshake is er één van. Ik heb deze shake gemaak met amandelmelk en dit gaf iets zoetigs aan de “milkshake”. Ik vond de shake heel erg lekker en ik heb het roomijs, dat normaal in een milkshake gaat, niet gemist. Bovendien is deze shake ook heel goed voor je en bevat hij weinig caloriën. Toch wel fijn om een milkshake zonder schuldgevoel te drinken 🙂
Ingrediënten voor 2 personen
1 banaan in stukjes ingevroren
1 beker amandelmelk
2 tl cacao poeder
Zo maak je het
Snij de banaan in plakjes en laat deze in ongeveer 3 uurtjes bevriezen.
Blend alle ingrediënten samen tot een lekkere dikke chocolade milkshake. Serveer hem direct en geniet er van.
In plaats van amandelmelk kan je ook rijstemelk, kokosmelk of een andere plantaardige melk gebruiken.

Culinaire post ontvangen?
Wil je de nieuwste recepten in je inbox ontvangen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief bomvol met lekkere & makkelijke recepten. Al ruim 40.000 mensen gingen je voor.
Dat wil ik!Was het lekker? Of heb je een vraag? Laat het vooral weten via Instagram of Facebook. Heb je dit gemaakt, deel het dan met de #UITPAULINESKEUKEN. Vind ik superleuk!
Word gratis MEMBER van Uit Paulines Keuken en bewaar al je favoriete recepten en maak weekmenu’s in je persoonlijke account & profiteer van exclusieve aanbiedingen.
Meld je aan