Deze naanpizza is dé oplossing voor snelle pizza cravings! En geloof mij, die heb ik nogal vaak. Als ik vertel dat ik foodblogger ben, komen mensen vaak met tips van de meest luxe resto’s op de proppen. En als ik ze dan vertel dat pizza mijn lievelingseten is, word ik vaak een beetje gek aangekeken. Maar toch is het echt zo. Ik hou gewoon van pizza, wie niet?

En tuurlijk vind ik het ook leuk om fancy uit eten te gaan en bij iedere gang betoverd te worden. Maar ik hou ook van pizza uit de doos op de bank. (Ja echt waar!) En mijn eigengemaakte pizza’s gaan natuurlijk boven alles, maar ook daar heb (neem) ik niet altijd tijd voor. Deze snelle versie flans je wel zo in elkaar. Nu moet ik toegeven dat ik het naanbrood gekocht hebt, bij Marks & Spencer in dit geval. Maar de super heeft het ook. En zelf maken is ook super makkelijk. Hier vind je een recept.

naanpizza

Ingrediënten voor 1 pizza
1 naanbrood (naturel)
1 verse vijg
25 gr zachte geitenkaas
3 plakjes Prosciutto
Balsamico azijn

Zo maak je het
Verwarm de oven voor op 200 graden.

Was de verse vijg en snij hem in dunne plakjes.

Verdeel de plakjes over het naanbrood.

naanpizza

Verkruimel de geitenkaas over de vijgen.

Bak de naanpizza in 7 minuten af in de voorverwarmde oven.

Verdeel nu de plakjes Prosciutto over de pizza en maak het af met een lekkere drizzle balsamico azijn.

Best fancy voor een vrijdag toch?

naanpizza

Naanpizza met vijgen

Yes dit is lekker, een receptje voor een snelle naanpizza met vijgen en geitenkaas.
naanpizza

De voedingswaarden op deze website worden automatisch berekend en dienen daarom uitsluitend als indicatie.

quote pauline

Pauline

Pauline (oprichtster van Uit Paulines Keuken) is een groot liefhebber van koken, goede koffie, lokale marktjes bezoeken en het verzamelen van kookboeken. Haar passie voor eten vormt de rode draad in haar leven.

Lees meer over Pauline

Wat vind je van dit recept?

Geef je beoordeling

Beoordeling recept




Je reactie

Tiramonchou

Tiramonchou met kersen

Dit wil je proeven

In deze tiramonchou komen twee van mijn lievelingstoetjes samen in één grote schaal: monchoutaart en tiramisu. Je kent die klassieke monchoutaart met kersen vast wel, met die lekkere bodem van koekkruimels. Nu maken we daar een soort tiramisu van door lange vingers in de koffie te dopen.

Bekijk recept