
Kipburger met tzatziki
Wist je dat je hamburger ook heel goed van kip kunt maken? Dit kipburger recept is lekker licht. Je kan kant en klaar kipgehakt kopen bij de slager. En als je dit niet kan vinden kan je de kipfilets ook even kort fijnmalen in de keukenmachine. De tzatziki is er echt heerlijk bij. Meer trek in een ander burger recept? Kijk hier dan eens.

Culinaire post ontvangen?
Wil je de nieuwste recepten in je inbox ontvangen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief bomvol met lekkere & makkelijke recepten. Al ruim 40.000 mensen gingen je voor.
Dat wil ik!Ingrediënten voor 4 personen
- 4 hamburger broodjes
- 500 gr kipgehakt
- 4 el tzatziki
- 30 gr baby spinazie
- 1 rode ui
- 0,5 komkommer
- 2 el sushi azijn
- 1 tl oregano
- 1 tl komijn
- Chilipeper en zout
- Olijfolie
Zo maak je het
Kipgehakt is veel zachter van structuur en het plakt meer, je hebt dus geen ei nodig om het te binden. Doe het gehakt in een kom en voeg de komijn, oregano en flink wat chilipeper en zeezout toe. Kneed het gehakt door elkaar en vorm er met ietwat natte handen burgers van. Is je gehakt te nat, voeg dan wat paneermeel toe. Leg even apart in de koelkast.
Snijd de rode ui in ringen en meng deze met de sushi azijn. Snijd de komkommer in plakjes.
Verhit een grillpan op een middelhoog vuur. Bestrijk de kipburgers met iets olijfolie en leg ze in de pan. Grill ze aan weerszijden goudbruin.
Neem een lekker hamburgerbroodje of hard bolletje en beleg deze met wat spinazie en een paar plakjes komkommer. Leg de kipburger op het broodje en maak het af met een flinke lepel Tzaztiki en een paar rode uien ringen.

Was het lekker? Of heb je een vraag? Laat het vooral weten via Instagram of Facebook. Heb je dit gemaakt, deel het dan met de #UITPAULINESKEUKEN. Vind ik superleuk!
Word gratis MEMBER van Uit Paulines Keuken en bewaar al je favoriete recepten en maak weekmenu’s in je persoonlijke account & profiteer van exclusieve aanbiedingen.
Meld je aan