Charlotte russe

russe
- 1 pak lange vingers
- 500 gr kwark
- 250 ml slagroom
- 500 gr rood fruit
- 50 gr suiker
- 6 blaadjes gelatine
-
Bekleed een springvorm van 20 centimeter met huishoudfolie of bakpapier. Verdeel de lange vingers over de bodem en tegen de zijkant van de vorm. Zet ze met de gesuikerde kant naar buiten.
-
Klop de slagroom met de suiker stijf tot yoghurtdikte. Spatel de slagroom door de kwark.
-
Pureer de helft van het rood fruit glad met een staafmixer. Meng dit door het kwarkmengsel.
-
Laat de gelatineblaadjes vijf minuten weken in koud water. Laat het vervolgens smelten in een pannetje met een twee eetlepels water en zet het apart tot het iets afgekoeld is.
-
Spatel de gelatine door het kwarkmengsel en verdeel het mengsel over de taartvorm.
-
Laat de charlotte russe ongeveer drie uur opstijven in de koelkast. Garneer de charlotte russe met het overgebleven rood fruit en serveer met een mooi lint.
-
Mocht je eventueel een speciale charlottevorm in huis hebben dan kun je de lange vingers aan de zijkant bij het opstijven overwegen laten en deze op het laatst tegen de taart aanzetten.
De voedingswaarden op deze website worden automatisch berekend en dienen daarom uitsluitend als indicatie.
Makkelijk te bereiden