Dit lekkere borrelhapje moet je een keer maken. Abrikozen met bacon en geitenkaas! Een topcombinatie. Het zoete van de abrikoos smaakt heerlijk bij het zoute van de geitenkaas en de bacon. Zoet en zout in één hap is sowieso altijd lekker. En deze borrelhapjes maak je in een mum van tijd klaar. Handig voor als je geen tijd hebt om uren in de keuken te staan, maar toch iets origineels wilt serveren. Toen Pauline en ik deze hapjes maakten, moest ik me echt inhouden om ze niet achter elkaar naar binnen te werken. Zo lekker vond ik het. En nu ik dit schrijf, krijg ik meteen weer zin in deze lekkere abrikozen met geitenkaas en bacon. Yum! Misschien dat ik ze dit weekend weer ga maken.

Je kunt deze hapjes zowel warm (lauw) als koud eten. Ook lekker om mee te nemen naar het strand of de picknick. Wil je dit recept nou niet vergeten? Sla hem dan op in je favorieten. Klik op het ‘hartje’ of op ‘bewaar’ en zet dit recept in je lijstje met favoriete recepten. Heb je nog geen account? Maak er dan eenvoudig één aan middels Facebook of je emailadres. En als je dan weer een feestje organiseert, vind je deze lekkere abrikozen met bacon en geitenkaas gemakkelijk weer terug. Handig he?

Abrikozen met bacon en geitenkaasIngredient

Ingrediënten voor 14 st. 
7 abrikozen
125 gr geitenkaas
100 gr bacon

Zo maak je het
Verwam de oven voor op 200 graden Celsius (hetelucht)

Halveer de abrikozen en verwijder de pit

Verdeel de geitenkaas over de holtes van de abrikoos.

Wikkel een plakje bacon om de gevulde abrikoos.

Leg de gevulde abrikozen in een ovenschaaltje of op een bakplaatje. Bak de abrikozen in 15 tot 20 minuten goudbruin in de oven op 200 graden Celsius (hetelucht).

Abrikozen met bacon en geitenkaasAbrikozen met bacon en geitenkaasAbrikozen met bacon en geitenkaas

Abrikozen met bacon en geitenkaas

Deze abrikozen met bacon en geitenkaas zijn perfect voor bij de borrel. Ze zijn in een mum van tijd klaar en je hebt slechts 3 ingrediënten nodig.
Abrikozen met bacon en geitenkaas

De voedingswaarden op deze website worden automatisch berekend en dienen daarom uitsluitend als indicatie.

Annika

Annika

Annika is mede-eigenaar van Uit Paulines Keuken en vervult een veelzijdige rol binnen het team. Ze is is nauw betrokken bij alle aspecten van het platform. Van website optimalisaties tot SEO strategie en marketing. Annika heeft een passie voor mooie plekken, reizen, lekker eten en hippe koffietentjes.

Lees meer over Annika

Wat vind je van dit recept?

Geef je beoordeling

Beoordeling recept




Je reactie

Tiramonchou

Tiramonchou met kersen

Dit wil je proeven

In deze tiramonchou komen twee van mijn lievelingstoetjes samen in één grote schaal: monchoutaart en tiramisu. Je kent die klassieke monchoutaart met kersen vast wel, met die lekkere bodem van koekkruimels. Nu maken we daar een soort tiramisu van door lange vingers in de koffie te dopen.

Bekijk recept